تیپ چین تیپ چین .

تیپ چین

آشنایی با انواع مدل ریش بلند مردانه

ریش بلند مردانه معمولا به ریش‌هایی گفته می‌شود که در ابعاد طولی 6 اینچ یا بیشتر قرار بگیرند. در واقع زمانی که ریش شما به 6 اینچ برسد، به طور رسمی در محدوده ریش بلندها قرار می‌گیرید. اما دست یابی به این نوع ریش کار چندان ساده‌ای هم نیست و زمان زیادی می‌برد. در واقع حداقل یک سال یا بیشتر باید صبر کنید تا ریش‌هایتان به این اندازه رشد کنند.

ریش بلند مردانه معمولا به ریش‌هایی گفته می‌شود که در ابعاد طولی در حدود 6 اینچ و یا بیشتر قرار بگیرند. در واقع زمانی که ریش شما به 6 اینچ برسد، به طور رسمی در محدوده ریش بلندها قرار می‌گیرید. اما باید بدانید دست یابی به این نوع ریش کار چندان ساده‌ای هم نیست و زمان زیادی می‌برد. در واقع به نظر می‌رسد حداقل یک سال یا بیشتر باید صبر کنید تا ریش‌هایتان به این اندازه رشد کنند. میانگین سرعت رشد موها در ماه تقریبا نیم اینچ است. بنابراین 365 روز طول می‌کشد تا موهایتان به حد کافی رشد کنند و به ریش 6 اینچی خود برسید.
البته فراموش نکنید برخورداری از ریش بلند مردانه به معنای سلامت موهای ریش شما نیست. در حقیقت هر چه موهای ریش شما بلندتر شوند، نگهداری از آن‌ها مشکل‌تر است. ریش‌های بلند نسبت به انواع کوتاه آن به نگهداری و بهداشت بیشتری نیاز دارند و ممکن است موهای ریش به هم گره بخورند. اما در هر صورت داشتن ریش بلند هم حس جالبی دارد که به نظر می‌رسد همه آقایان باید حداقل یک بار در زندگی خود آن را تجربه کنند. در ادامه این مطلب به معرفی برخی مدل‌های رایج انواع ریش بلند مردانه می‌پردازیم.

ریش مردانه پاور 

ریش قدرتمند یا پاور (Power Beard)

ریش قدرتمند یا پاور یکی از انواع ریش مردانه است که از جایگاهی مابین ریش کوتاه و ریش بلند برخوردار است. اگرچه ریش پاور به لحاظ قانون 6 اینچی یکی از انواع ریش بلند مردانه به شمار نمی‌رود، اما نمی‌توان آن را در دسته ریش‌های کوتاه هم قرار داد. این ریش همان گونه که از نامش برمی‌آید، ریش تجار و افراد موفقی است که از قدرت بالایی برخوردارند. ریش قدرتمند با سبیل‌های بلندی که دارد خط لب‌ها را کاملا می‌پوشاند. این نوع ریش‌ها عموما به عنوان ریش‌طبیعی هم شناخته می‌شوند. طول ریش قدرتمند اصولا بین 4 تا 6 اینچ می‌رسد. یعنی در واقع وقتی طول ریش به این اندازه برسد،‌کم کم شخصیت قدرتمند خود را نمایان می‌کند. برخی از ریش‌های قدرتمند صاف هستند و برخی حالت دار یا فرفری. اما در هر صورت این ریش به هر حالتی که باشد، باز هم شخصیت قدرتمندی از شما به نمایش می‌گذارد.

 ریش بلند مردانه با سبیل والروسی

ریش پاور با سبیل والروسی (POWER BEARD WITH WALRUS MUSTACHE)

این ریش یکی دیگر از انواع ریش بلند مردانه است که از ترکیب ریش پاور با سبیل‌های والروسی به وجود می‌آید. اگر از آن دسته افرادی هستید که به طور ژنتیکی در ریش‌های خود از رشد خوبی برخوردار هستید، ‌ریش قدرتمند خود را با یک سبیل والروسی ترکیب کنید. برای استایل این ریش می‌توانید سبیل‌هایتان را شانه کنید و لابه لای ریش‌ها قرار دهید و یا این که با استفاده از حالت دهنده آن را به مدل دسته‌دار در آورید. فقط فراموش نکنید غذا خوردن با این نوع سبیل بسیار سخت است و احتمالا بهتر است به خصوص در دیدارهای رسمی خیلی به سمت غذاها نروید.

ریش پاور با سبیل مرتب 

ریش قدرتمند و سبیل‌های مرتب (POWER BEARD WITH TRIMMED MUSTACHE)

اگرچه سبیل‌های والروسی از جذابیت مردانه زیادی برخوردارند، اما اگر تمایل ندارید سبیل‌هایتان در زمان غذا خوردن کثیف شوند بهتر است از ترکیب این ریش پاور و سبیل‌های اصلاح شده مرتب استفاده کنید. به این منظور کافیست سبیل‌های خود را کوتاه کنید تا لب‌هایتان را نپوشاند. به این ترتیب در زمان غذاخوردن دیگر مشکلی نخواهید داشت.

 ریش بلند مردانه مدل پاور پیکی

ریش پاور پیکی (SPADE-SHAPED POWER BEARD)

از آن‌جا که معمولا ابعاد طولی ریش قدرتمند یا همان پاور در محدود 4 تا 6 اینچ است، می‌توان پایین آن را به مدل‌های مختلفی فرم داد. می‌توانید با چند حرکت ساده، نمای ریش قدرتمند را به فرم پیک ( اصطلاحی در ورق بازی) درست کنید. به این ترتیب نیمرخی مخروطی شکل به شکل آرواره خود می‌دهید که مسلما همه را مجذوب می‌کند. البته پیرایش ریش به این فرم کار چندان ساده‌ای نیست. پیشنهاد می‌شود این کار را به آرایشگر خود در تیپ چین بسپارید.

برای مشاهده ادامه مطلب در سایت تیپ چین کلیک کنید.

 

منبع:

https://tipchin.com/


برچسب: ریش بلند مردانه، انواع ریش مردانه، انواع ریش بلند مردانه، مدل ریش بلند مردانه، ریش بلند مردانه، انواع ریش مردانه، انواع ریش بلند مردانه، مدل ریش بلند مردانه، ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۲۹:۳۶ توسط:تیپ چین موضوع: نظرات (0)